The following teams have been provisionally graded in Division Six for the 2014 DOOLEYS State League competition:

Baulkham Hills
Brice, Leisa
Davis, Emma
Eades, Melissa
Edmonds, Caitlin
Goodfellow, Hayley  (Moved to Division 5)
McCluskey, Erin
Noble, Kaitlyn
Quick, Georgia
Singleton, Toa
Spencer, Taylor
Van Gestal, Brittney
Hill, Belinda (LR) (NS)
Roberts, Natalie (LR) (NS)
O’Connor, Karen (LR)

Blacktown City
Bain, Courtney (NS)
Carter, Erin (NS)
Nour, Jessica
Pearce, Brianna
Swinn, Dannika
Robertson, Zoe-Bea
Ward, D’Arcy
Iping, Annelise
Korovou, Kathleen
Legge, Felicity
Luani, Melenaite (Moved to Division 3)
Wilson, Tyra
Hughes, Courtney (LR)
Jones, Courtney (LR)

Fairfield City
Berriman, Megan
Majstrovic, Sandra
Berriman, Aimee
Smith, Kate
El-Zeyat, Diana
Carle, Naomi
Vakarewa, Belinda
James, Maddison (NS)
Pauley, Jayme-Lee
Lewin, Mia (LR)
Whiley, Kellie (LR)


Hills District
Besseling, Nikita
Bower, Courtney (Moved to Division 3)
Buley, Olivia
Casey, Lauren
McKimm, Ashleigh
Muir, Rebecca
Nesbitt, Emily (Moved to Division 3)
Rigor, Nina
Semken, Lauren
Shannon, Roshelle
Taylor, Aidan
McGrath, Alyson (Moved from Div 7)

Illawarra
Cullen, Karina (NS)
Voorthuis, Liandra
Tonacia, Kate
O’Brien, Siobhan
Woodard, Jaime
Murphy, Rachel
Golub, Hayley (NS)
Cawi, Wilma
Midgley, Ainsley
Ducie, Laura (NS)
Chapman, Claire
Jennings, Grace (LR)
Buckskin – James, Indi (LR)

Ku-Ring-Gai
Corderoy, Gabrielle (NS)
Johansson, Isabel
McCalman, Isobel
Moore, Brenna
Smitt, Shannon
Taylor, Alice
Corfield, Sarah
Healy, Jessica
Fryer, Maddison
Stokes, Katrina
Carolan, Lillie (LR)
Maneschi, Lauren (LR)
Mayo, Lisa (LR)

Northern Suburbs
Clarke, Taylah
Connell, Laura
Di Bella, Annalisa
Di Bella, Mary Anne
Hausler, Joanne (NS)
Llamas, Jodie
Lovegrove, Stephanie
Sorbello, Brianna
Deegan, Emily
Dovgan, Olivia
Young, Isabel (Moved to Div 4)
Young, Molly
Marango, Amanda (LR)

Penrith District
Shirvington, Claire (Moved to Div 3)
Harrison, Meagan
Liddle, Madeline (NS)
Moon, Zoe
Liddle, Courtney
Stewart, Renee
Togatuki, Sarah
Pedros, Amy
Jones, Katelyn (Moved to Div 3)
Simms, Zoe
Collins, Annie
Ryan, Ashleigh (LR)
Gear, Paula (LR) (NS)

Randwick
Davis, Justine
Evans, Jade (NS)
Gibson, Abbey (NS)
Goddard, Alison
Hewett, Madelaine
McGlashan, Alissa
Osborn, Nichola
Peeti, Shanelle (NS)
Squadrito, Erin (NS)
Viney, Nicole
Fechney, Jacqui (LR)
McMurdo, Zoe (LR)
McMurdo, Rebekah (LR)
Hicks, Rhiannon (LR) (NS)

St George
Brown, Hayley
Charlton, Alisia
Charlton, Siala
Dinley, Brianna
Ford, Emma
Goodman, Meaghan
Harris, Zoe
Haupfleisch, Alicia
Krstevski, Natalie
Nagle, Bianca
Natuilagilagi, Melaia
Chang, Shirin (LR) (NS)