2015 DOOLEYS State League Division Three Team Lists – Provisional

Baulkham Hills
Raileqe, Stephanie
Anderson, Madeline
Adams, Kendra
Carr, Rebecca
Kendal, Jessica
Richmond, Courtney
Pruyn, Libby
Rae, Katie
McCaffery, Kaitlin
Ryan, Teegan
Shepherd, Olivia
Franks, Nicole (LR)

Blacktown City
Albistur, Nadiana
Borg, Naomi
Dallaway, Ally
Dellunto, Chloe
Forster, Jordyn
Lole, Cassidy
Luani, Melenaite
Lyons, Claire
Potts, Kristen
Taufa, Sarafina
Toetoe, Denise
Henry, Charlotte (LR)
Hunter, Katie (LR) (Move up from Div 5)
Borg, Naomi (LR)

Eastwood Ryde
Cairns, Alisha
Gollan, Mia
De Jersey, Eleanor
Teirney, Georgia
Deans-Smith, Debbie
Page, Olivia
Moore, Courtney
Looby, Erin
Burnard, Ebony
Lower, Claire
Veverka, Abby
Strachan, Natasha

Hills District
Bower, Courtney
Briggs, Lauren
Burton, Teagan
Eastoe, Tessa
Eldridge, Robyn
Hedges, Phillipa
Lees, Alexandra
McPherson, Suzanne
Nesbitt, Emily
Seed, Genevieve
Stenglin, Kristen
Cox, Catherine (LR)

Ku-Ring-Gai
Sfiligoi, Heidi
Nicholas, Jenna (Moved up to Waratah Cup)
Chue, Jordyn
Fairbrother, Kelly
Fong, McKenzie
Jamieson, Sarah
Vick, Isabella
Marriott, Taela
Carter, Eloise
Denton, Brittany
Findlay, Rebecca (LR)
Corfield, Sarah (Moved from Div 5)
Timmins, Grace (LR) (Moved up from Div 5)

Northern Suburbs
Marsh, Jordan
McMurray, Erin
Holdstock, Sophie (Moved to Div 2)
Sorbello, Bianca
Vassiliou, Aliki
Grave, Ashleigh (Moved to Div 2)
Buttel, Jessica
Mullens, Alison
Rigney, Tara
Basheer, Amelia
Mackay, Hayley
Veale, Ashleigh
Halilovic, Mel (LR)
Marsh, Mikaela (LR) (Moved from Div 4)
Fitzpatrick, Ashlee (LR) (Moved from Div 4)
Folau, Leilani (LR) (Moved from Div 4)

Parramatta Auburn
Douglas, Brooke
Reh, Emma
Kesby, Tegan
Pearn, Kimberley
James, Merrilyn
Penese, Vilisi
Kaur, Arshdeep
McIntosh, Brigette
McGregor, Abbey
Valis, Georgia
Goldsmith, Lucy
Cundy, Gabby
Renton, Ashleigh (LR)
Roopra, Rusna (LR)

Penrith
Dielman, Megan
Fischer, Kirsten
Heddle, Kodee
Henderson, Laura
Laska, Erin
Minnich, Heather
Riley, Jade
Ramm, Hannah
Saint, Tarsha
Timms, Shannon
Walker, Rebecca
Ojeda, Chloe (LR)
Jones, Katelyn (LR) (Moved from Div 5)
Welsford, Tamara (LR) (Moved from Div 5)

St George
Brown, Lindsay
Campbell, Alexandra
Carlton, Lisa
Garland, Isabella
Hanslow, Karly
Kennedy-Holtz, Daisy
Liley, Tara
Liley, Zoe
Lawrence, Emma
Mason, Kaitlin
Scholz, Kate
Simpson, Nicole
Keogh, Isabella (LR)
Kennedy Holtz, Daisy (LR)

Sutherland
Bradley, Te-Arn
Holz, Amelia
Janssen, Kate
Lennon, Olivia
McCray, Ricki
Ravaillion, Jessica
Sancez-Lindgren, Delise
Stechiwskyj, Alana
taylor-Helme, Gabriella
Tiernan, Grace
Tilburg, Abby
Wood, Lara
Nelson, Eliza (LR) (Moved from Div 5)
Campbell, Ellie (LR) (Moved from Div 5)